Saage tuttavaks


Puhtama elu tehnoloogia

Teie kodu peab olema puhtaim koht kõigist kohtades, kus te iganes viibite. Kui otsite võimalusi luua oma kodus puhas ja tervislik keskkond, siis on VACUFLO Teie jaoks. Statistika andmetel tahaks 66% praegustest majaostjatest omada oma uues majas tehnikat, mis võimaldaks hoida õhu kodus puhtama ja tervislikumana kui seda võimaldavad tavapärased meetmed.

Tervise tähtsaimaks teguriks on sissehingatava õhu kvaliteet.

 

Allergiliste haiguste ja muude terviseprobleemide üheks põhjuseks on õhus leiduv mikroskoopiline tolm, mis kujutab endast segu loomade kõõmast, tolmurakkudest, hallitusest ja seeneeostest, mikroobidest, viirustest, bakteritest, õietolmust ja mineraalosakestest. Õige tolmueemaldussüsteemi abil võite Te vähendada selle kahjuliku õhukoostise mõju oma tervisele.

Igaühele, kes kasutab tavalist tolmuimejat, on tuttav lõhn, mida see tekitab kõigest pärast mõneminutilist kasutamist. See on tolmuimeja poolt õhuringlusse lastud mikrotolmu lõhn. Just see õhus ringlev tolm on inimesele kõige kahjulikum, kuna see koosneb kõige väiksematest ja allergeensematest tolmuosakestest. Iga tavaline tolmuimeja, st tolmuimeja, millel puudub õhu väljavoolutorustik, pööritab tolmu. Rohkem või vähem, see sõltub filtri kvaliteedist ja kasutusajast,  kuid mõte on selge: kui tolm läbib tolmuimejat ja väljub samasse ruumi, siis mikrotolmu hulk ruumis ei vähene. Vastupidi, koristamise ajal  mikrotolmu kontsentratsioon õhus isegi suureneb.

VACUFLO® ei lase tolmu ringlusse, vaid eemaldab selle torustiku kaudu õue ja seetõttu on õhk Teie kodus sama puhas ja värske kui hommikuses metsas.

VACUFLO® eemaldab tolmu Teie maja seintesse ja lakke sisseehitatud õhutorude kaudu, mis on omakorda varustatud spetsiaalsete tõmbekarpidega vooliku ühendamiseks. Koristamiseks vajate voolikut ja harjade komplekti. Jõuseadme sisse- ja väljalülitamine toimub vooliku käepidemel oleva lüliti abil, või automaatselt – tõmbekarbi kaane avamise ja sulgemisega. Puhastatud õhu ventileerib jõuseade väljalasketoru kaudu väljaspool Teie maja, välistades mikrotolmu ringlusse laskmist.


Statsionaarne tolmueemaldussüsteem VACUFLO on kõrge elukvaliteedi standardiks!

Home Parent
Сopyright® 2016, OÜ Dallara. All Rights Reserved.
11415 Peterburi tee 51 Tallinn Estonia
Mobil: +372 5 113 522
Email mail[at]vacuflo.ee