ToopohimoteVACUFLO® EELISEKS ON SELLE TÕELISELT TSÜKLONAALNE TOIME

  • PUHASTUSVÕIMSUSE STABIILSUS on tolmuimemissüsteemi võime  säilitada aja jooksul maksimaalset imemisefektiivsust.

Igasuguse tolmuimeja efektiivsus oleneb mitte mootori võimsusest, vaid õhu hulgast, mis läbib süsteemi ajaühiku jooksul. Seejuures on iga filter õhuvoolule täiendavaks takistuseks ning mida rohkem on filtris tolmu, seda väiksem on õhu läbivool ning seda halvemini imeb aparaat endasse prahti – mootor töötab, aga efekt on null.

Tõeliselt tsüklonaalse toimega VACUFLO jõuseadmed kindlustavad 100%-liselt PUHASTUSVÕIMSUSE STABIILSUSE,  puhastades õhku tolmust, kasutamata selleks filtreid või tolmukotte.

 

96–98% prahist ja tolmust jääb tolmupunkrisse, ülejäänud väiksemad mikroskoopilised osakesed ventileeritakse väljalasketoru kaudu õue.

Puhastusvõimsus seejuures koristamise ajal ei vähene, vaid püsib ettenähtud kõrgel tasemel, st et separatsiooniprotsess ei ole seotud kogutud tolmu hulgaga.

Puhas välisõhk tuleb Teie majja läbi loomuliku sissetõmbe- või ventilatsioonisüsteemi filtrite, asendades tolmuse siseõhu. Seega kindlustate VACUFLO® statsionaarse tolmueemaldussüsteemi pideval kasutamisel oma kodus tõeliselt puhta keskkonna.


 

Juba pärast esimest koristamist tunnete Te erinevust.Õhk on puhas nagu hommikuses metsas!

Home Parent
Сopyright® 2016, OÜ Dallara. All Rights Reserved.
11415 Peterburi tee 51 Tallinn Estonia
Mobil: +372 5 113 522
Email mail[at]vacuflo.ee